Başka Telefonda Açık Kalan Instagram Nasıl Kapatılır?

Instagram hesabınıza başka bir cihazdan giriş yaptığınızda ve o cihazdan çıkış yapmayı unuttuğunuzda cihaz ile bağlantı kurmadan hesabınızdan çıkabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gerekenler ise son derece basittir. Öncelikle Instagram hesabınızı giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra ayarlar bölümüne gelip buradaki güvenlik seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Burada karşınıza giriş hareketleri çıkacaktır. Böylelikle hangi cihazdan ne zaman hesabınıza giriş yapıldığını görebilirsiniz. Burada çıkış yapmak istediğiniz cihazın üstüne tıklayarak Instagram hesabınızdan çıkış yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda hesabınızı güvene almak için şifre değiştirme işlemini de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram hesabınızdaki gönderilerin daha fazla beğeniye sahip olmasını kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun için beğeni paketlerini inceleyebilirsiniz. Beğeni paketlerini incelemek için beğeni satın al hizmetini sunan Popigram sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Instagram Hesabında Başka Cihazdan Giriş Bildirimi

Instagram üzerinden hesabınıza başka bir cihazdan giriş yapıldığına dair bir bildirim geldiğinde bu bildirim hesabınıza başka bir cihazın giriş yapmak istediğini belirten bir bildirimdir. Eğer bu bildirim sizin bilginiz dahilinde gelişiyor ise hesabınız riskte olabilir. Bu nedenle hesabınızı güvene almak için iki faktörlü kimlik doğrulamasını açabilir ve şifrenizi değiştirebilirsiniz. Böylelikle hesabınızı koruma altına alabilirsiniz. Fakat bu bildirim sizin bilginiz dahilinde gelişiyor ise herhangi bir sorun bulunmaz.

Instagram beğenilerinizi kolay bir şekilde arttırmak beğeni paketleri ile mümkündür. Beğeni paketlerini satın almak için Instagram beğeni satın al hizmetini sunan Popigram sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Instagram Hesabı Başka Telefonda Açık Kaldı

Instagram hesabınıza başka bir telefondan giriş yaptığınızda ve çıkış yapmayı unuttuğunuzda endişe duymanıza gerek yoktur. Çünkü kendi hesabınızdan ve cihazınızdan kolaylıkla o hesaptaki girişten çıkış yapabiliyorsunuz. Bunun için Instagram hesabınızda ayarlar bölümüne gelip güvenlik seçeneğine tıklayıp giriş hareketleri bölümünden çıkış yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle hesabınızı sadece kendi cihazınızda kullanabilirsiniz.

Instagram’daki gönderilerinize Türk kullanıcılar tarafından beğeni gelmesini sağlamak için Türk beğeni satın al paket seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu paket seçeneklerini satın almak için PopiGram sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Reply

WhatsApp chat başlat
1
Yardım mı lazım?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?